Vi brenner for å skape suverene kundeopplevelser

Vi er en gjeng entusiaster som brenner for å utvikle menneskesentrert design, kreativ kommunikasjon og smart teknologi som skaper suverene kundeopplevelser.

t89-kollasje3
kitchen

Sammen med våre partnere er vi i stand til å hjelpe store og små virksomheter med en effektiv markedsføring. Det avgjørende er å legge gode planer basert på dine ambisjoner og mål. Det er lett å gå seg vill i en jungel av kanaler og virkemidler, og bruke unødvendige ressurser på tiltak som ikke gir ønsket effekt.

Vi er genuint opptatt av å levere design, kommunikasjon og teknologi som skaper suverene kundeopplevelser.

   
Våre verdier
Vi er opptatt av etikk og moral. Vi er ærlige. Vi er transparente. Vi er etterrettelige, og gjør alt vi kan for å holde det vi lover. Vi har drevet vår viksomhet i 30 år, og aldri vært i konflikt med hverken myndigheter, leverandører eller kunder. 

For trivsel på arbeidsplassen lever vi etter følgende verdier:  

• Samhold
• Lekenhet
• Ærlighet 

For innovasjon og vekst lever vi etter følgende verdi:

• Endring og læring 
• Presisjon

• Mot


 

Kontaktinformasjon

Lars Thunæs
Byråleder
+47 907 44 951
lars@leonberg.no
Sveinung Thunæs
Web-/interaksjonsdesigner
+47 918 87 802
sveinung@leonberg.no
Michael Helgesen
Webutvikler
+47 906 53 481
michael@leonberg.no
Edel Horne
Designer
+47 47 36 70 28
edel@leonberg.no
Andreas Wendt
Forretningsutvikler/konsulent
959 66 604
andreas@leonberg.no
Irlin Englund
Key Account Manager - d:Signage
938 49 922
irlin@leonberg.no

VELKOMMEN
SOM KUNDE