Vi brenner for de gode kundereisene

Vi er en gjeng entusiaster som brenner for å skape gode kundeopplevelser gjennom brukersentrert design, treffsikker kommunikasjon og smart teknologi.

Sammen med våre partnere er vi i stand til å hjelpe store og små virksomheter med en helhetlig markedsføring. Det avgjørende er å legge gode planer basert på dine ambisjoner og mål. Det er lett å gå seg vill i en jungel av kanaler og virkemidler, og bruke unødvendige ressurser på tiltak som ikke gir ønsket effekt.

Vi er genuint opptatt av å levere design, kommunikasjon og teknologi som skaper verdi for deg og dine kunder, fremfor å lage underholdende reklame for oppmerksomhetens skyld.

   
Gode verdier
Vi er opptatt av etikk og moral. Vi er ærlige. Vi er transparente. Vi er etterrettelige, og gjør alt vi kan for å holde det vi lover. Vi har drevet vår viksomhet i 30 år, og aldri vært i konflikt med hverken myndigheter, leverandører eller kunder. Og det har vi tenkt å fortsette med.

For trivsel på arbeidsplassen lever vi etter følgende verdier:  
  • SAMHOLD
  • LEKENHET
  • ÆRLIGHET 
For innovasjon og vekst lever vi etter følgende verdi:
  • PRESISJON
  • ÅPNE FOR ENDRING OG LÆRING 
  • MOT

Velkommen som kunde.
 
DSC04682
DSC04686
DSC04739
DSC04724
DSC04693
Lars Thunæs
Byråleder
+47 907 44 951
lars@leonberg.no
Sveinung Thunæs
Web-/interaksjonsdesigner
+47 918 87 802
sveinung@leonberg.no
Michael Helgesen
Webutvikler
+47 906 53 481
michael@leonberg.no
Edel Horne
Designer
+47 47 36 70 28
edel@leonberg.no
Andreas Wendt
Forretningsutvikler/konsulent
959 66 604
andreas@leonberg.no
Irlin Englund
Key Account Manager - d:Signage
938 49 922
irlin@leonberg.no